2017 M. LIETUVOS TAURĖS VARŽYBOS (PnG)

2017-10-23 Atnaujinta: 2020-06-14

2017 m. spalio 20 – 22d. Alytuje vyko Lietuvos šaudymo pneumatiniais ginklais taurės varžybos. Į šias varžybas susirinko 182 sportininkai iš visos Lietuvos. Kauno sporto mokyklos „GAJA“ šauliai iškovojo 12 prizinių vietų.

Pistoleto rungties, jaunimo grupėje, sporto mokyklos „GAJA“ vaikinai, savo grupėje iškovojo visas prizines vietas. Pirmas – Vilius Sabataitis (tren. Merūnas Griška). Antrą vietą laimėjo Tautvydas Nedzinskas, trečią – Gintautas Pucilauskas, abu sportininkus treniruoja trenerė Raminta Masalskytė.

Merginų grupėje Gabrielė Karandaitė (tren. Virginija Karandienė) iškovojo antrą vietą.

Moterų grupėje, po finalinių šūvių Justina Ramanauskaitė (tren. R. Masalskytė) iškovojo antrą vietą.

Jaunesnieji mūsų mokyklos šauliai taip pat nešaudė pro šalį. Džiaugiamės Mykolo Giedraičio, Gaivilės Makarevičiūtės antromis vietomis. juos treniruoja trenerė V. Karandienė. Sveikiname Emilį Bružą (tren. M. Griška) su trečia vieta.

Šautuvo rungties, mūsų sporto mokyklos „GAJA“ šauliams labiausiai sekėsi suaugusių grupėje. Čia turime tris prizininkus. Moterų grupėje po finalinių šūvių Vida Ajutytė-Kazakauskė (tren. Virginija Pabalienė) liko antroje vietoje. Trečioji vieta atiteko Svetlanai Klimovai (tren. Tatjana Klimova). Vyrų grupėje, po finalinių šūvių Tomas Simokaitis (tren. V. Pabalienė) iškovojo trečią vietą.

Šautuvo rungties, jaunimo grupėje Gabrielius Gegužis (tren. V. Pabalienė) užėmė trečią vietą.

Sveikinam sportininkus ir jų trenerius !!!