2016 M. LIETUVOS JAUNIMO FECHTAVIMO ČEMPIONATAS

2016-04-29

Balandžio 24 d. Kauno sporto halėje įvyko Lietuvos fechtavimo sporto jaunimo iki 20 metų ir iki 23 metų čempionatai, kuriame buvo išaiškinti stipriausi sportininkai vaikinų ir merginų grupėse. Daugiausiai medalių iškovojo Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniai.

Jaunimo iki 20 metų čempionais tapo Akvilė Katkovaitė ir Edgaras Dvariškis, o Viktė Ažukaitė, Matas Bartaška (tren. R. Ažukienė) ir Rokas Jukna (tren. R. Rimgailienė) iškovojo bronzos medalius. Edgaras Dvariškis tapo čempionu ir jaunimo iki 23 metų amžiaus grupėje, kurioje antrąją vietą iškovojo Akvilė Katkovaitė, o trečioje liko Matas Bartaška ir Rokas Jukna.