Prasideda miesto sporto mokyklų reorganizacija

2015-09-24

Vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės tarybos 2015 m. rugsėjo 8 d. sprendimu Nr. T-486 „Dėl sutikimo reorganizuoti Kauno sporto mokyklą „Gaja“ ir Kauno „Jaunalietuvių sporto organizacijos“ mokyklą“, reorganizuojamos Kauno miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga Kauno sporto mokykla „Gaja“ ir biudžetinė įstaiga Kauno „Jaunalietuvių sporto organizacijos“ mokykla, jas sujungiant. Kauno sporto mokykla „Gaja“ ir Kauno „Jaunalietuvių sporto organizacijos“ mokykla reorganizuojamos iki 2016 m. vasario 29 dienos. Visos reorganizuojamų biudžetinių įstaigų teisės ir pareigos, pasirašius turto ir dokumentų priėmimo ir perdavimo aktus, pereina po reorganizacijos veiksiančiai biudžetinei įstaigai Kauno sporto mokyklai „Gaja“.

Pranešame, kad su Kauno sporto mokyklos „Gaja“ ir Kauno „Jaunalietuvių sporto organizacijos“ mokyklos reorganizavimo sąlygų aprašu, po reorganizavimo veiksiančios biudžetinės įstaigos Kauno sporto mokyklos „Gaja“ nuostatų projektu bei kitais su reorganizavimu susijusiais dokumentais galima susipažinti Kauno miesto savivaldybės administracijos Kūno kultūros ir sporto skyriuje (adresu Aušros g. 42A, Kaunas, 9 aukštas) 2015 m. rugsėjo 21-23 dienomis nuo 9 val. iki 12 val.

INFORMACIJA APIE KAUNO M. SAVIVIALDYBĖS BIUDŽETINIŲ ĮSTAIGŲ REORGANIZAVIMO SĄLYGŲ APRAŠO PARENGIMĄ

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content