Kaip vyksta priėmimas į sporto mokyklą?

2023-09-11 Atnaujinta: 2023-09-12

Išsirinkę norimą sporto šaką turite užpildyti elektroninę registracijos formą mūsų internetinėje svetainėje ELEKTRONINĖ REGISTRACIJA.

Užpildžius registracijos formą su jumis elektroniniu paštu susisieks atsakingas specialistas ir informuos, ar esate priimamas į sporto mokyklą bei apie priėmimui reikalingų dokumentų pateikimą (vaiko asmens dokumento kopija, sveikatos pažyma, dokumentas, pagrindžiantis mokesčio už sportą lengvatą bei pasirašyta priėmimo į sporto mokyklą sutartis).

Jei pageidaujate susipažinti su treneriu bei išbandyti sporto šaką prieš pasirašant priėmimo į sporto mokyklą sutartį, galite tai padaryti tik jei esate užpildę elektroninę registracijos formą ELEKTRONINĖ REGISTRACIJA

Prieš pildant elektroninę registracijos formą rekomenduojame dėl patogios treniruočių vietos bei dėl galimybės išbandyti treniruotes pasikonsultuoti su pasirinktą sporto šaką kuruojančiu specialistu.

Sporto šakas kuruojančių specialistų kontaktai:

DVIRAČIŲ SPORTASORIENTAVIMOSI SPORTASDZIUDOKarolina Rentelytė 
+370 652 03008
karolina.rentelyte@smgaja.lt
BEISBOLASRANKINISŠAUDYMO SPORTASŠAUDYMAS IŠ LANKOSUNKIOJI ATLETIKAGiedrius Narakas 
+370 649 04190
giedrius.narakas@smgaja.lt
BOKSASGRAIKŲ-ROMĖNŲ IMTYNĖSLAISVOSIOS IMTYNĖSTEKVONDOUgnė Grabažiūtė 
+370 652 03055
ugne.grabaziute@smgaja.lt
STALO TENISASREGBISŠACHMATAIFECHTAVIMASJulija Valatkaitė
+370 620 17066
julija.valatkaite@smgaja.lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content