Ryšium su Kauno sporto mokyklos „Gaja“ (toliau – Mokykla) gegužės 19 d. pateikta apeliacija dėl SM „Gaja“ jaunučių komandų ir trenerio nušalinimo nuo Lietuvos regbio federacijos (toliau – LRF) varžybų, gegužės 22 d. gavome LRF valdybos protokolą bei papildomą raštišką protokolo išaiškinimą.
Protokolu priimta Mokyklos apeliacija, kurios svarstymas numatomas birželio 3 d. Siekdama išvengti protokolo interpretacijų, Mokykla gegužės 22 d. raštu kreipėsi į LRF su prašymu paaiškinti apeliacijos priėmimo statusą esamo Etikos ir drausmės komisijos sprendimo fone.
LRF atstovai patvirtino, kad valdybos protokolas įgalina Mokyklos ugdytinius ir trenerį A. Muliuolį vykti į šį sekmadienį vyksiantį Lietuvos jaunučių regbio-7 čempionatą, o tolimesnis apeliacijos svarstymas, surinkus papildomą informaciją, numatomas birželio 3 d.

