Startavo NSA finansuojamas, vaikų fizinio aktyvumo užsiėmimus skatinantis projektas

2023-11-15 Atnaujinta: 2023-11-15
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Kauno sporto mokykla „Gaja“ kartu su partneriais iš Jonavos, Marijampolės, Kėdainių ir Širvintų sporto centrų pradeda vykdyti projektą „Vaikų fizinio aktyvumo užsiėmimų skatinimas savivaldybių darželiuose, mokyklose ir sportininkų rengimo centruose“.

Projekto veiklas pirmieji vykdyti pradėjo jonaviečiai ir kėdainiškiai, kurie lapkričio 13 d. vedė užsiėmimus pasitelkdami „IAAF kids athletics“, „Athletics Play“ programas ir inventorių. Fizinio aktyvumo užsiėmimų metu siekiama gerinti 5-9 metų amžiaus vaikų fizinį pasirengimą, motorinius įgūdžius, koordinaciją, bus skatinamas sveikas augimas, širdies darbas bei laikysena!

Kauno sporto mokyklos „Gaja“ treneriai projekto veiklas 32 miesto įstaigose pradės vykdyti jau lapkričio 27 d., siekdami ne tik pagerinti 5-9 metų vaikų fizinį pasirengimą, bet ir skatinti mažuosius pamilti sportą!

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content