Onuškio miške praūžė Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas

2023-05-17 Atnaujinta: 2023-05-17
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Dvi dienas trukusiame, Trakų rajone vykusiame čempionate, kuriame dalyvavo daugiau nei 600 geriausių Lietuvos orientacininkų, buvo apstu ir mūsų atstovų iš Kauno.

Jauniausiųjų (U-12) grupėje puikiai sekėsi berniukams, kurių net dvi komandos lipo ant nugalėtojų pakylos: 1 vietą iškovojo SM Gaja – 1 komanda. Ją sudarė: Timotėjus Ruzgas, Deividas Greičius ir Tadas Stankevičius. Trečią vietą toje pačioje amžiaus grupėje iškovojo SM Gaja – 2 komanda, kurios sudėtyje buvo Benas Pankratovas, Rokas Žaltkauskas ir Domas Paukštis.

Mergaitės šioje amžiaus grupėje taip pat pasirodė puikiai – SM Gaja komanda, kurią atstovavo Vytautė Raugaitė, Urtė Dominauskaitė ir Gabija Stasiukaitytė, užėmė 2-ą vietą.

(U-14) vaikinų grupėje abi SM Gaja komandos iškovojo pirmąsias dvi vietas!

SM Gaja – 1 komanda, kurią sudarė Tauras Drūlia, Jogaila Raugas ir Aleksas Murėnas, laimėjo aukso medalius. Antanas Arlauskas, Nojus Marcinkevičius bei Giedrius Veikšra (SM Gaja – 2) pasipuošė sidabro medaliais.

Merginų komanda šioje (U-14) amžiaus grupėje taip pat buvo nepralenkiama. Mus atstovavusios Emilija Borusevičiūtė, Anelė Naruševičiūtė bei Gerda Mikalauskaitė grįžo su aukso medaliais.

Šešiolikmetės merginos Erika Matulionytė, Urtė Jurevičiūtė ir Gabija Stankevičiūtė buvo geriausios savo amžiaus grupėje.

18-mečių vaikinų gretose ant nugalėtojų pakylos trečiojo laiptelio lipo Simas Pečiulis, Lukas Biržinis bei Pijus Herkus Čaplikas.

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionate vidutinėje trasoje šiose amžiaus kategorijose medalius taip pat iškovojo:

Ugnė Skučaitė (U-20, aukso medalis);

Tadas Dementavičius (U-20, aukso medalis);

Algirdas Bartkevičius (U-21, aukso medalis);

Tadas Stankevičius (U-12, aukso medalis);

Neda Davidavičiūtė (U-18, sidabro medalis);

Domas Paukštė (U-12, bronzos medalis).

Jeigu manote, jog ir jūsų ar jūsų pažįstamų atžalos norėtų save išmėginti orientavimosi sporte – mūsų treneriai mielai pakvies išmėginti save treniruotėse bei pasistengs, jog vaikams patiktų orientavimosi bėgte sportas.

Norėdami pasikonsultuoti dėl užsiėmimų laiko galite susisiekti šiais kontaktais:

Valdas Šidlauskas +370 652 03008; valdas.sidlauskas@smgaja.lt arba bendruoju el. paštu info@smgaja.ltInformuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content