Mūsų jaunieji šaudymo sporto atstovai puikiai pasirodė namuose vykusiame čempionate

2022-11-24 Atnaujinta: 2022-11-24
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Savaitgalį Kauno m. sporto mokyklos patalpose įvyko Lietuvos jaunių komandinis ir asmeninis čempionatas. Sportininkų komandos iš Vilniaus, Kauno, Kauno rajono, Alytaus, Šiaulių, Rokiškio, Trakų ir Biržų kovojo dėl medalių šautuvo ir pistoleto rungtyse.
Kauno miesto sporto mokyklos „Gaja“ šautuvo berniukų komanda D. Morkūnas, M. Petrauskas ir L. Biržinis (tr. V. Pabalienė) iškovojo aukso medalius, o šautuvo merginų komanda G. Selelionytė, D. Selelionytė ir M. Olchovikaitė (tr. V. Pabalienė) pasipuošė bronzos medaliais.
Pistoleto pratime sporto mokyklos „Gaja“ berniukų komanda J. Grinevičius, A. Mokejevas ir K. Radzevičius (tr. R. Pauliukevičienė) iškovojo aukso medalius, o pistoleto merginų komanda G. Keršytė, A. Jablonskaitė ir J. Fiodorovaitė (tr. V. Karandienė) iškovojo sidabro medalius.
Lietuvos jaunių finalinėse varžybose Kauno SM „Gaja“ sportininkai iškovojo net penkis medalius. Šiose varžybose pirmąsias vietas šautuvo rungtyje iškovojo Džiugas Morkūnas (tr. V. Pabalienė), pistoleto rungtyje pirmosios vietos medaliu pasipuošė Jonas Grinevičius (tr. R. Pauliukevičienė), antrąją vietą iškovojo Gabija Selelionytė (tr. V. Pabalienė) ir trečiosios vietos atiteko pistoleto rungties sportininkei Viktorijai Eizentaitei (tr. R. Pauliukevičienė) ir šautuvo rungties sportininkui Majui Petrauskui (tr. V. Pabalienė).
Sveikiname sėkmingai pasirodžiusius sportininkus bei jų trenerius!

Jeigu manote, jog ir jūsų ar jūsų pažįstamų atžalos norėtų save išmėginti šaudymo sporto rungtyse – mūsų treneriai mielai pakvies išmėginti save treniruotėse bei pasistengs, jog vaikams patiktų šis sportas.

Norėdami pasikonsultuoti dėl užsiėmimų laiko galite susisiekti šiais kontaktais:

Giedrius Narakas +370 685 85197; giedrius.narakas@smgaja.lt arba bendruoju el. paštu info@smgaja.lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content