Lietuvos šachmatininkai puikiai pasirodė Indijoje vykusioje olimpiadoje

2022-08-09 Atnaujinta: 2022-08-09
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Lietuvos vyrų rinktinė, atstovaujama mūsų mokyklos atstovų, Indijoje vykusioje šachmatų olimpiadoje pasiekė įspūdingą rezultatą ir užėmė dešimtą vietą. Tomas Laurušas, Titas Stremavičius, Karolis Jukšta tapo istorinio pasiekimo dalimi, kurį lėmė paskutiniuose trijuose ratuose išplėštos lygiosios su labai pajėgiomis Vokietijos ir Prancūzijos rinktinėmis bei pergalė prieš ukrainiečius.

Šachmatų didmeistris Paulius Pultinevičius pasiekė fantastišką rezultatą (8,5 iš 10) ir iškovojo olimpinį sidabrą ketvirtoje lentoje!

Sėkmingai pasirodė ir moterų rinktinė. Aukšta 18-a vieta (tarp 162 rinktinių) ir puikus Gabijos Šimkūnaitės (Kauno sporto mokykla „Gaja“) rezultatas ketvirtoje lentoje (7.5 iš 10).

Sveikiname mūsų šachmatininkus bei trenerį Donatą Vaznonį su puikiu pasirodymu!

Jeigu manote, jog ir jūsų ar jūsų pažįstamų atžalos norėtų save išmėginti šachmatų užsiėmimuose – mūsų treneriai mielai pakvies išmėginti save treniruotėse bei pasistengs, jog vaikams patiktų šis sportas.

Norėdami pasikonsultuoti dėl užsiėmimų laiko galite susisiekti šiais kontaktais:

Julija Valatkaitė +370 625 47305; julija.valatkaite@smgaja.lt arba bendruoju el. paštu info@smgaja.lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content