Europos klubų čempionate tekvondo kovotoja  K. Tvaronavičiūtė iškovojo bronzos medalį

2022-08-29 Atnaujinta: 2022-08-29
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Rugpjūčio 26 d. Estijoje (Taline) vykusiame Europos klubų čempionate iškovotas dar vienas medalis. Sporto mokyklos „Gaja“ auklėtinė Lietuvos rinktinės lyderė Klaudija Tvaronavičiūtė (treneris Aurimas Masys) olimpinėje svorio kategorijoje iki 57 kg iškovojo bronzos medalį.

Pirmoje kovoje laimėjusi abu pirmus raundus Klaudija užtikrintai įveikė Didžiosios Britanijos atstovę Leyla Palser. Ketvirfinalyje mūsų sportininkė po atkaklios kovos nugalėjo  prancūzę Camille Causse. Trečioje kovoje K. Tvaronavičiūtė susitiko su austre Melanie Kindl, kuri šį kartą buvo pranašesnė. Auksą laimėjo ispanė Laura Marquina.

Šios varžybos buvo puiki repeticija prieš kitą savaitę Paryžiuje vyksiantį „Paris Grand Prix“, kuriose gali dalyvauti tik pajėgiausi 32 pasaulio sportininkai. Lietuvos rinktinės lyderė į šį prestižinį turnyrą gavo vardinį kvietimą.

Linkime Klaudijai ir jos treneriui Aurimui puikaus pasirodymo „Paris Grand Prix“.

Jeigu manote, jog jūsų ar jūsų pažįstamų atžalos norėtų save išmėginti tekvondo sporto šakoje – mūsų treneriai mielai pakvies išmėginti save treniruotėse bei pasistengs, jog vaikams patiktų šis sportas.

Norėdami pasikonsultuoti dėl užsiėmimų laiko galite susisiekti šiais kontaktais:

Algimantas Dambrauskas +370 652 03055; algimantas.dambrauskas@smgaja.lt arba bendruoju el. paštu info@smgaja.lt