Pasaulio Lietuvių žaidynėse mūsų mokyklai atstovaujantys lankininkai iškovojo tris medalius

2022-07-19 Atnaujinta: 2022-07-19
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Praėjusį savaitgalį Druskininkuose įvyko XI-osios pasaulio lietuvių sporto žaidynės, kuriose dalyvavo per 3000 dalyvių iš 23 skirtingų šalių.

Šiame pasaulio lietuvių bendruomenę vienijančiame renginyje startavo SM „Gaja“ atstovai.

Šaudymo iš lanko mišrių porų grupės varžybose aukso medalius iškovojo Diana Perminaitė ir Domantas Šuliokas.

Diana moterų grupėje neturėjo sau lygių ir lipo ant aukščiausiojo podiumo laiptelio.

Domantui tai nebuvo vienintelis apdovanojimas, kurį jis iškovojo lietuvių sporto žaidynėse. Kartu su Vytautu Kazlausku bei Aurimu Salelioniu mūsų mokyklai atstovaujantys lankininkai laimėjo bronzos medalius komandinėse vyrų varžybose.

Jeigu manote, jog ir jūsų ar jūsų pažįstamų atžalos norėtų save išmėginti šaudymo iš lanko rungtyje – mūsų treneriai mielai pakvies išmėginti save treniruotėse bei pasistengs, jog vaikams patiktų šis sportas.

Norėdami pasikonsultuoti dėl užsiėmimų laiko galite susisiekti šiais kontaktais:

Valdas Šidlauskas +370 652 03008 ; valdas.sidlauskas@smgaja.lt arba bendruoju el. paštu info@smgaja.lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content