Lietuvos rankinio U-10 čempionate sporto mokyklos komandos iškovojo sidabrą ir bronzą

2022-05-04 Atnaujinta: 2022-05-04
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Balandžio 29 d. Molėtuose vyko berniukų U-10 mini rankinio čempionatas, kuriame dalyvavo dvi Kauno sporto mokyklos „Gaja“ komandos, abi jos galutinėje įskaitoje tapo prizininkėmis. Antrą vietą ir sidabro medalius laimėjo „Gaja-2“ komanda, kurią treniruoja A. Žalienė ir V. Kijauskaitė. „Gaja-1″ komanda, kurią treniruoja R. Dūdienė ir T. Švelpa šiame ture iškovojo 3 vietą ir bendroje sezono įskaitoje iškovojo bronzos medalius.

Sveikiname rankininkus ir jų trenerius su pergalėmis!