7 nugalėtojų titulai Lietuvos jaunių komandiniame-asmeniniame šaudymo čempionate

2022-05-25 Atnaujinta: 2022-05-25
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Gegužės 14d. Rokiškyje buvo organizuojamas Lietuvos jaunių komandinis – asmeninis šaudymo čempionatas mažo kalibro ginklais. Šiame čempionate puikiai sekėsi mūsų sporto mokyklos pistoleto rungties vaikinų ir merginų komandoms.

Komandiniame čempionate pistoleto rungtyje 20 šūvių apvalus taikinys tarp merginų komandų pirmąją vietą iškovojo Kauno „Gaja“ I komanda: Patricija Jasukaitytė, Viktorija Eizentaitė ir Gabrielė Nikitinaitė (trenerė R.Pauliukevičienė).

Komandiniame čempionate pistoleto rungtyje 20 šūvių apvalus taikinys tarp vaikinų komandų pirmąją vietą iškovojo „Gaja“ II komanda: Marius Vasiljevas, Neidas Jančiauskas, Meidas Paulauskas (trenerė V.Karandienė) antrąją vietą užėmė „Gaja“ I komanda: Arnoldas Mokejevas, Pijus Kuliavas ir Jonas Grinevičius (trenerė R.Pauliukevičienė).

Asmeniniame čempionate šioje rungtyje vaikinų grupėje nugalėjo Arnoldas Mokejevas (trenerė R.Pauliukevičienė), merginų grupėje 2 vietą užėmė Patricija Jasukaitytė (trenerė R.Pauliukevičienė) ir 3 vietą užėmė Marius Vasiljevas (trenerė V.Karandienė).

Komandiniame čempionate pistoleto rungtyje 20 šūvių pasirodantis taikinys tarp merginų komandų pirmąją vietą iškovojo „Gaja“ I komanda: Patricija Jasukaitytė, Viktorija Eizentaitė ir Gabrielė Nikitinaitė (trenerė R.Pauliukevičienė).

Komandiniame čempionate pistoleto rungtyje 20 šūvių pasirodantis taikinys tarp vaikinų komandų pirmąją vietą iškovojo „Gaja“  I komanda: Arnoldas Mokejevas, Pijus Kuliavas ir Jonas Grinevičius (trenerė R.Pauliukevičienė), 2 vietą užėmė „Gaja“ II komanda: Marius Vasiljevas, Neidas Jančiauskas, Meidas Paulaukas (trenerė V.Karandienė).

Asmeniniame čempionate šioje rungtyje nugalėtoja tapo Patricija Jasukaitytė (trenerė R.Pauliukevičienė). Vaikinų grupėje nugalėjo Pijus Kuliavas (trenerė R.Pauliukevičienė), antrąją vietą užėmė Neidas Jančiauskas (trenerė V.Karandienė) trečiąją vietą užėmė Marius Vasiljevas (trenerė V.Karandienė).

Asmeniniame čempionate šautuvo rungtyje 3×10 šūvių iš trijų padėčių  3 vietą užėmė Gustas Lieščinskas  (trenerė T.Klimova).

Sveikiname sporto mokyklos šaulius ir jų treneres!