
Balandžio 13-16 d. Kaune vyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas. Jame dalyvavo 104 boksininkai ir 30 boksininkių. Buvo išdalinti 21 medalių komplektai – 8-iose merginų ir 13-oje vaikinų svorio kategorijų.
Miestų įskaitoje nugalėtojais tapo čempionato šeimininkai Kauno boksininkai. Mūsų sporto mokyklos atstovai iš viso laimėjo 14 medalių: 7 aukso, 3 sidabro ir 4 bronzos. Antroje vietoje liko Jonavos atstovai: 4 aukso ir 1 bronzos medalis. 14 apdovanojimų pelnė Vilniaus komanda: 3 aukso, 3 sidabro ir 8 bronzos. 2 aukso medalius laimėjo panevėžiečiai, po vieną Tauragės, Biržų, Klaipėdos, Marijampolės, Šiaulių ir Kalvarijų boksininkai.
„Po Lietuvos čempionato pradėsime formuoti Lietuvos jaunių rinktinę, kuri ruošis rugsėjo 23 d. Italijoje prasidėsiančiam Europos čempionatui. Tai ką pamačiau Lietuvos čempionate, leidžia tikėtis, kad apie 10 boksininkų ir boksininkių gali tinkamai atstovauti Lietuvos rinktinei Europos pirmenybėse. Svarbu, kad jaunieji boksininkai stengtųsi treniruotėse ir skirtų didelį dėmesį boksui. Planuojame svečiuose susitikimą su slovakais. Rugpjūčio mėnesį Kaune vyks tarptautinis Viliaus Buikos turnyras, kuriame laukiame stiprių komandų iš užsienio. Rugsėjo mėnesį vyksime į Lenkiją, kur lauks sparingo kovos. Tada ir paaiškės galutinė Lietuvos rinktinės sudėtis“, – sako Lietuvos jaunių rinktinės treneris Marius Narkevičius.
Kauno sporto mokyklos „Gaja“ atstovai, Lietuvos jaunių čempionate iškovoję medalius:
Čempionų titulai:
Beatričė Savickaitė (60 kg) – tren. R. Plūkas;
Grytė Vyšniauskaitė (63 kg) – tren. V. Sinkevičius;
Gustė Gataveckaitė (66 kg) – tren. M. Narkevičius;
Adriana Freitakaitė (70 kg) – tren. M. Narkevičius;
Viltė Polujanskė (48 kg) – tren. M. Narkevičius;
Armandas Kregždė (54 kg) – tren. M. Narkevičius;
Emilis Lukošius (57 kg) – tren. M. Narkevičius.
Sidabro medaliai:
Kamilė Kuktelionytė (75 kg) – tren. A. Marma;
Raimondas Trapulionis (44 kg) – tren. M. Narkevičius;
Armandas Bagdonavičius (50 kg) – tren. A. Marma;
Bronzos medaliai:
Andželika Gumbaraitė (57 kg) – tren. V. Bičiulaitis;
Dainius Freimonas (54 kg) – tren. A. Liudvinavičius;
Evaldas Miliūnas (80 kg) – tren. M. Narkevičius;
Natas Dijokas (+80 kg) – tren. A. Marma.
Sveikiname visus sportininkus bei jų trenerius su pergalėmis!
Parengta pagal Lietuvos bokso federacijos informaciją.




































