Greta Ramonaitė apgynė Lietuvos čempionės titulą

2022-03-02 Atnaujinta: 2022-03-02
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Vasario 26-27 d. Alytuje vykusiame šaudymo sporto jaunimo čempionate, šaudant pneumatiniais ginklais, susirinko 138 dalyviai iš visos Lietuvos.

Šautuvo rungties merginų grupėje Lietuvos čempionės titulą apgynė mūsų sporto mokyklos auklėtinė Greta Ramonaitė (tren. T. Klimova). Trečioje vietoje liko tos pačios trenerės auklėtinė Justina Jančiulevičiūtė.

Šautuvo rungties vaikinų grupėje antrąją vietą iškovojo Majus Petrauskas (tren. V. Pabalienė).

Pistoleto rungtyje trenerės V. Karandienės auklėtiniai Greta Keršytė iškovojo antrą vietą, o Neidas Jančiauskas – trečią.

Sveikinimai treneriams ir sportininkams!!!