Lietuvos šaudymo sporto čempionate mūsų sporto mokyklai atiteko sidabras ir bronza!

2021-06-30 Atnaujinta: 2021-06-30
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Birželio 19-20 d. Rokiškyje įvyko Lietuvos šaudymo sporto čempionatas mažo kalibro ginklais. Mūsų sporto mokyklos auklėtiniai iš šio čempionato parvežė vieną sidabro ir du bronzos spalvos medalius.

Šautuvo  rungtyje iš trijų padėčių vyrų grupėje Tomas Simokaitis  užėmė 2 vietą (trenerė V. Pabalienė).  Šis sportininkas taip pat užėmė 3 vietą šautuvo rungtyje 60 šūvių gulomis.

Pistoleto rungtyje 30 šūvių į apvalų ir 30 šūvių į pasirodantį taikinį moterų  grupėje 3 vietą laimėjo Patricija Jasukaitytė (trenerė R. Pauliukevičienė).

Sveikiname Tomą ir Patriciją bei jų treneres! Šaunuoliai!