Atsisveikiname su Kęstučiu Kaunu

2021-05-03 Atnaujinta: 2021-05-03
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Balandžio 30 d., eidamas 80-uosius gyvenimo metus, mirė tarptautinis meistras, šachmatų  treneris Kęstutis Kaunas ( 1942-2021).

Kęstutis Kaunas ilgametis Kauno sporto mokyklos šachmatų treneris, visą gyvenimą kūręs save ir padėjęs tobulėti kitiems.  Meilę šachmatams, savo žinias, erudiciją jis sugebėjo perduoti savo auklėtiniams, kurie tęsia jo pradėtus darbus. Kęstučio auklėtinė Brigita Laurušaitė sėkmingai ugdo jaunuosius šachmatininkus Kauno sporto mokykloje „Gaja“, Tomas Laurušas skina pergales tarptautinėje arenoje. Įskiepytą meilę šachmatams ir žinias skleidžia jo auklėtiniai Vytautas Simanaitis, Miglė Lepeškaitė, Goda ir Simona Perminaitės, Daiva Zakšauskaitė – Radvilavičienė, Liutauras Baikštys, Daiva Zakrevskaja ir daugelis kitų buvusių jo auklėtinių.

2012 m. K.Kaunas 70-ies metų jubiliejaus proga už didelį indėlį šachmatų sporte buvo apdovanotas Kūno kultūros ir sporto departamento  aukso medaliu.

Kęstutis Kaunas liks kolegų, trenerių, visų jį pažinojusiųjų atmintyje kaip iškili, ryški asmenybė, tačiau labai šiltas, draugiškas, paprastas žmogus.

Liūdime , tačiau lieka Kęstučio mintys, idėjos, gražūs darbai ir mūsų visų tikėjimas, kad laikas nenuneš į užmarštį šio žmogaus atminimo.

Informacija norintiems išlydėti

Šv. Mišios bus aukojamos antradienį (gegužės 4 d.)  18 val. Kauno  Šančių Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje.

Atsisveikinti su velioniu bus galima trečiadienį (gegužės 5 d.) nuo 9 iki 14 val. „Rimties” šarvojimo salėje, Juozapavičiaus pr. 1.

Laidotuvės Petrašiūnų kapinėse.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content