Lietuvos šaudymo taurės varžybos

2021-04-28 Atnaujinta: 2021-04-28
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Kovo 24 dieną Rokiškyje prasidėjo šaudymo sporto mažo kalibro ginklais sezonas. Startavo Lietuvos taurės varžybos ir išaiškėjo pirmieji Lietuvos taurės nugalėtojai, tarp jų ir mūsų mokyklos šauliai.
Šautuvo rungtyje 3×20 šūvių vyrų tarpe nugalėjo mūsų mokyklos sportininkas Tomas Simokaitis (tren. V. Pabalienė)

Šautuvo rungtyje 3×20 šūvių moterų grupėje mūsiškė Justina Jančiulevičiūtė laimėjo antrąją vietą, o Greta Ramonaitė – trečiąją vietą  (abiejų sportininkių trenerė T. Klimova).

Šautuvo rungtyje 60 šūvių gulomis vyrų grupėje antrąją vietą iškovojo Airidas Kalesninkas (tren. T. Klimova). Trečiąją vietą taip pat pelnė mūsų mokyklos atstovas Tomas Simokaitis (tren. V. Pabalienė).

Sveikinam mokyklos šaulius ir jų trenerius!!!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content