Sveikiname stalo teniso trenerį Romą Stankevičių, švenčiantį 75 metų jubiliejų!

2021-02-07
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Žodis laimė sunkiai paaiškinamas žodžiais, tačiau Kauno sporto mokyklos „Gaja“ treneriui Romui Stankevičiui laimę puikiai apibūdina nuo stalo atšokančio kamuoliuko garsas.

Jau ilgiau nei 50 metų meilę stalo tenisui skiepijantis Romas Stankevičius šiandien švenčia garbingą 75-ąjį gimtadienį. Sveikiname Jus, Treneri, visos sporto mokyklos vardu! Džiaugiamės ir didžiuojamės kartu su Jumis – Jūsų aistra stalo tenisui padėjo išugdyti Lietuvos čempionus ir į šio sporto sūkurį įtraukti sūnus bei anūkus!

Romas Stankevičius sporto mokykloje dirba nuo 1970 m. ir iki šiol sėkmingai treniruoja esamas ir būsimas stalo teniso žvaigždes. Jis išugdė Lietuvos čempionus savo sūnus Denisą ir Viktorą Stankevičius, taip pat Lorestą Trumpauską, Aušrą Beniulytę, pasaulio kurčiųjų čempionato prizininką Kęstutį Žižiūną ir kitus sėkmingus sportininkus. Romas taip pat prisideda treniruojant savo anūką, šiuo metu vieną perspektyviausių šalies stalo tenisininkų 2018 m. ir 2020 m. Lietuvos čempioną Medardą Sankevičių. Stiprybės Jums ir sėkmės darbuose!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content