Lietuvos jaunučių regbio pirmenybių trečiasis turas

2020-09-17 Atnaujinta: 2020-09-17
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Rugsėjo 13 d. Šiauliuose vykusiame jaunučių regbio pirmenybių trečiajame ture Jaunučių A grupėje  Kauno sporto mokyklos „Gaja“ komanda savo pogrupyje iškovojo visas 3  pergales (20 : 10 nugalėjo Klaipėdos „Klaipėdos kovas – Šilutė“ komandą, 25 : 5 nugalėjo Vilniaus SM „Tauras – Geležinis vilkas“ ir rezultatu 15 : 10 laimėjo prieš Šiaulių regbio akademijos komandą). Finale mūsų komanda susitiko su Vilniaus regbio akademijos ekipa. Nors pirmąjį kėlinį pavyko laimėti, tačiau antrajame nepavyko išlaikyti persvaros. Pralaimėta rezultatu 15 : 20 ir galutinėje įskaitoje užimta antroji vieta. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Markas Pašvenskas.

Jaunučių B grupėje„Gaja-1“ komanda savo pogrupyje iškovojo 2 pergales (20 : 15 nugalėjo Klaipėdos „Klaipėdos kovas – Šilutė“ komandą,  25 : 5 nugalėjo „Gaja – 2“ komandą) bei užėmė 1 vietą. Pusfinalyje mūsų mokyklos komanda pralaimėjo Šiaulių regbio akademijos „Vairas – Klinkera“ komandai rezultatu 10 : 25. Kovoje dėl trečiosios vietos įveikta Šiaulių regbio akademijos „Baltrex“ komanda. „Gaja – 1“ galutinėje įskaitoje užėmė 3 vietą „Gaja – 2“ komanda liko 11 – oje pozicijoje. Geriausiu žaidėju kauniečių gretose paskelbtas Mantvydas Žarinas.

Sveikinimai mokyklos regbininkams bei jų treneriams Giedriui Narakui, Nagliui Dunčikui ir Artūrui Bublaičiui!