Lietuvos beisbolo čempionate „Gaja“ U12 ir U15 komandos užėmė antrąsias vietas

2020-09-03 Atnaujinta: 2020-09-03
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Rugpjūčio 25 d. vykusiose U12 amžiaus grupės finalinėse Lietuvos beisbolo čempionato rungtynėse Vilniaus sporto mokykla „Tauras“ rezultatais 18:8 ir 18:2 nugalėjo Kauno sporto mokyklą „Gaja“. Galutinėje čempionato lentelėje „Gaja” užėmė antrą vietą. Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtinis Rokas Bytautas pripažintas geriausiu finalinių varžybų metiku.

Rugpjūčio 27 d. vykusiose U15 amžiaus grupės finalinėse Lietuvos beisbolo čempionato rungtynėse Vilniaus sporto mokykla „Tauras“ rezultatais 29:6 ir 10:8 įveikė Kauno sporto mokyklos „Gaja“ komandą. Galutinėje čempionato lentelėje “Gaja” užėmė antrą vietą. „Gaja“ sportininkai Pauliukevičius Domas ir Janušauskas Kajus finalinėse rungtynėse pripažinti lyderiais mušime. Bukauskas Nedas ir Kelmelis Nerijus pateko tarp geriausiai pasižymėjusių metikų.

Sveikiname „Gaja“ beisbolo komandas bei jų trenerį Donatą Maciulevičių!