Tomas Laurušas ir Karolis Jukšta – Lietuvos čempionai!

2020-07-08 Atnaujinta: 2020-07-08
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Liepos 4-5 d. Panevėžyje vyko atviras Lietuvos greitųjų šachmatų čempionatas, kuriame susirinko Lietuvos elitiniai žaidėjai bei stiprūs užsienio svečiai. Iš viso jėgas išbandė 86 dalyviai, iš kurių net 9 didmeistriai!

Čempionatas buvo itin sėkmingas Kauno sporto mokyklos „Gaja“ šachmatininkams. Lietuvos suaugusiųjų čempionu tapo Tomas Laurušas (tren. Laimutis Šolys).

Suaugusiųjų čempionato metu tradiciškai vyko ir jaunimo iki 20 m. čempionato įskaita, kurioje nugalėjo ir jaunimo čempionu tapo taip pat mūsų mokyklos šachmatininkas Karolis Jukšta (tren. Donatas Vaznonis). Jis įveikė tituluočiausią Lietuvoje jaunimo atstovą marijampolietį Paulių Pultinevičių. Dar vienas mūsų mokyklos auklėtinis Pijus Stremavičius (tren. D. Vaznonis) užėmė 3 vietą.

Sveikinimai šachmatininkams bei jų treneriams!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content