Lietuvos plento taurės lenktynėse „Gaja“ komandai – pirmoji vieta!

2020-06-09 Atnaujinta: 2020-06-10
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Birželio 5-6 d. Šakiuose vyko pirmosios šio sezono Lietuvos plento taurės lenktynės „Šakiai Grand Prix 2020“, kuriose jėgas išmėgino daugelis Lietuvos ir Latvijos dviračių sporto žvaigždžių.

Varžybose iš viso dalyvavo apie 300 dalyvių, kurie pagal pajėgumą buvo suskirstyti į 3 divizonus. Lenktynių prizininkais D3 divizione bendroje įskaitoje tapo šie Kauno sporto mokyklos „Gaja“ trenerio Š. Pacevičiaus dviratininkai: 1 vieta – Kostas Kardelis, Ignas Kertenis, Aistė Butautaitė; 3 vieta – Tadas Žilionis ir Justinas Pavlovas. Komandinėje įskaitoje Kauno sporto mokykla „Gaja“ laimėjo 1 vietą. D2 divizione pirmajame ir antrajame etapuose 3 vietą laimėjo Kornelija Kertenytė.