Lietuvos jaunučių regbio pirmenybės

2020-06-22 Atnaujinta: 2020-06-23

Birželio 21 d.  Vilniuje Vingio parko stadione vyko Lietuvos jaunučių regbio pirmenybių pirmasis turas, kuriame Kauno sporto mokyklai „Gaja“ atstovavo 3 komandos.

A grupėje (12-13 m. ) „Gaja“ komanda savo pogrupyje iškovojo 2 pergales (30 : 0 nugalėjo Šiaulių regbio akademijos „Vairas – Citma“ ir 15 : 5 Jurbarko KKSC „Lūšis“ komandas) ir kartą pralaimėjo (0 : 20 Šiaulių regbio akademijos „Vairas – Kalvis“ komandai) bei užėmė 2 vietą. Finaliniame etape „Gajos“ auklėtiniai kovojo dėl 3 vietos, tačiau nusileido Klaipėdos „Klaipėdos kovas – Šilutė“ jungtinei komandai 0 : 10 ir galutinėje įskaitoje užėmė 4 vietą.

Jaunučių B grupėje (10 m.) „Gaja – 1“ komanda savo pogrupyje iškovojo 2 pergales (70 : 0 nugalėjo Šiaulių regbio akademijos „Vairas – Jupoja“ ir 45 : 5 Jurbarko KKSC „Lūšis“  komandas) bei užėmė 1 vietą. Finaliniame etape „Gaja – 1“ kovojo dėl 1 – 3 vietos. Pirmą susitikimą su  Šiaulių regbio akademijos „Vairas – Klinkera“ mūsiškiai pralaimėjo rezultatu 0 : 20. Rungtynės su Vilniaus SM „Tauras – Geležinis vilkas“ baigėsi lygiu rezultatu 10 : 10, tačiau dėl geresnio atliktų kamuolio prispaudimų skaičiaus „Gaja – 1“ galutinėje įskaitoje užėmė 2 vietą.

Jaunučių B grupėje „Gaja – 2“ komanda pralaimėjo savo pirmus 3 susitikimus ir galutinėje rikiuotėje liko 10 vietoje.