„Gaja“ imtynininkai iškovojo 10 medalių Lietuvos čempionate!

2020-01-13 Atnaujinta: 2020-01-15
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sausio 10-12 d. Kaune vyko Lietuvos imtynių (graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų) čempionatas, kuriame dalyvavo beveik 200 imtynininkų.

Įtemptą „Gaja“ imtynininkų pasiruošimą čempionatui vainikavo sėkmė. Iškovota net 10 medalių. 8 pelnė graikų-romėnų imtynininkai, 2 – laisvųjų imtynių atstovai.

Klasikinių imtynių treneris S. Liaugminas pripažino, jog gerų rezultatų šiemet tikėjosi, nes sportininkai sunkiai dirbo. „Nepamenu, kada anksčiau turėjome tiek medalių. Reikėtų išskirti čempionu tapusį Eividą Stankevičių, kuris kovojant rato principu, nugalėjo visus varžovus. Šiek tiek apmaudu dėl Manto Sinkevičiaus, kuris taip pat buvo vertas čempiono titulo, bet pakeliui į finalą lygioje kovoje 2:2 pralaimėjo šiemet geriausiu Lietuvos imtynininku išrinktam Pauliui Galkinui. Visi kiti kovojo kaip ir tikėjausi, pagal savo galimybes“, – čempionato rezultatus komentavo tren. S. Liaugminas.

Laisvųjų imtynių treneris A. Paplauskas džiaugėsi čempiono titulą pelniusiu auklėtiniu Karoliu Busliu, nugalėjusiu daugkartinį Lietuvos čempioną raseiniškį Andrių Žeką. Trenerį maloniai nustebino Lietuvos čempionate debiutavusio jauno sportininko Igno Dambrausko rezultatas. Jis svorio kategorijoje, kurioje buvo pati didžiausia konkurencija, iškovojo 3 vietą.