Auksas ir bronza iš tarptautinio dziudo turnyro Izraelyje

2019-11-18 Atnaujinta: 2019-11-18

Lapkričio 14-17 d. Haderoje (Izraelis) vyko tarptautinis dziudo turnyras „Between Twin Cities 2019“, kuriame dalyvavo  Lenkijos, Suomijos, Rusijos, Izraelio, Gruzijos ir Lietuvos atstovai.

Aukso medalius iškovojo Kauno sporto mokyklos „Gaja“ trenerio M. Paškevičiaus auklėtinis Martynas Paškevičius, jaunių amžiaus grupėje (- 90 kg) laimėjęs 4 kovas ir trenerio M. Labalaukio sportininkė Viktorija Lapinskaitė jaunučių amžiaus grupėje (- 52 kg) laimėjusi 3 kovas.

Žygimantas Gaidys (tren. M. Labalaukis) jaunučių amžiaus grupėje iki 50 kg svorio kategorijoje, laimėjęs 2 kovas iš 4, iškovojo bronzą. Adomas  Paškevičius (tren. M. Paškevičius) vaikų amžiaus grupėje laimėjo 1 kovą iš trijų ir liko 9 –tas.

Kartu su treneriais džiaugiamės puikiais mokyklos sportininkų rezultatais!