2 medaliai iš tarptautinio R.Bagdono jaunimo imtynių turnyro!

2019-11-20 Atnaujinta: 2019-11-20

Lapkričio 16-17 d. Šiauliuose jau devynioliktą kartą buvo surengtas tarptautinis Rimanto Bagdono vardo jaunimo graikų-romėnų imtynių turnyras, kuriame kovojo 77 varžovai. Šiose varžybose lietuviai laimėjo 5 medalius, iš kurių du atiteko Kauno sporto mokyklos „Gaja” auklėtiniams.

Pagirtinai rungėsi Ignas Bukauskas (tren. G. Bukauskas), iki 87 kg svorio kategorijoje tarp 8 dalyvių iškovojęs sidabro medalį! Pirmose kovose Ignas nepaliko jokių šansų dviem Lietuvos atstovams ir tik finale nusileido Baltarusijos imtynininkui.

Aistis Liaugminas ( tren. S. Liaugminas) svorio kategorija iki 67 kg) tarp 12 dalyvių užėmė 3 vietą. Pirmoje kovoje paskutinėmis sekundėmis pralaimėjęs Baltarusijos sportininkui, Aistis nugalėjo ukrainietį, vėliau kitą Baltarusijos atstovą ir mažąjame finale aiškia persvara įveikė Europos jaunių prizininką, praėjusių metų Lietuvos čempioną Vilių Savicką.

Sveikiname mokyklos sportininkus ir jų trenerius!