Tarptautinės šaudymo sporto varžybos Balstogėje

2019-10-22 Atnaujinta: 2019-10-22

Spalio 11-12 d. Balstogėje (Lenkijoje) vykusiose tarptautinėse šaudymo sporto varžybose “Memorial Patryka Jakubowskiego 2019” dalyvavo Lenkijos, Baltarusijos ir Lietuvos šauliai.

Varžybose puikiai sekėsi sporto mokyklos „Gaja“ trenerės Virginijos Pabalienės auklėtiniams. Keturiolikmetis Džiugas Morkūnas ne tik tapo savo amžiaus grupės nugalėtoju, bet ir iškovojo pagrindinį prizą – teisę dalyvauti „Polish Open 2019“ varžybų pusfinalyje. Jauniausiųjų grupėje 2-ą vietą laimėjo Majus Petrauskas. Jaunimo grupėje,  pasiekęs savo asmeninį rekordą, Teodoras Žalkauskas iškovojo 2-ą vietą. Suaugusiųjų grupėje Radvilė Bėliakaitė taip pat iškovojo 2-ą vietą.

Džiaugiamės pirmųjų šio sezono varžybų rezultatais!