Lietuvos orientavimosi sporto taurės varžybos Juodkrantėje

2019-10-15 Atnaujinta: 2020-06-12

Spalio 12-13 d. Juodkrantėje per 800 orientacininkų varžėsi paskutinėse stambiose šio sezono varžybose – Lietuvos taurėje. Gražiame miške, kuriame geras matomumas, tačiau minkštas gruntas, aukšti kalnai ir sudėtingi kelių pasirinkimai ilgesniuose etapuose, sportininkams teko sutelkti visas jėgas bei dėmesį, itin greitai bėgti bei orientuotis. Neišvengta  klaidų.

Susumavus dviejų dienų varžybų rezultatus, vyrų elito grupėje nugalėjo Jonas Vytautas Gvildys. Šis mokyklos „Gaja“ trenerės A. Sidaravičienės auklėtinis Lietuvos taurėje pirmosios vietos pozicijos neužleidžia nuo 2014 m.

Jonas Vytautas Gvildys

Jaunučių berniukų tarpe pirmą varžybų dieną nugalėjęs mūsų mokyklos sportininkas Kasparas Murėnas, kiek silpniau pasirodė kitą dieną ir užėmė antrą vietą. Antros dienos nugalėtojas Domas Venckus, susumavus dviejų dienų rezultatus, užėmė trečią vietą tarp 40 varžovų. Jauniausių berniukų grupėje antrąją vietą tarp 26 varžovų iškovojo „Gaja“ auklėtinis Nauris Radvilavičius.

Ugnė Gineikaitė

Moterų grupėje gerai pasirodė mūsų mokyklos atstovė Ugnė Gineikaitė (tren. G. Dambrauskienė), užėmusi 5 vietą ir pralaimėjusi tik Lietuvos rinktinės narėms.

Jaunių merginų tarpe greičiausia buvo „Gaja“ sportininkė Justė Skaisgirytė. Jaunučių mergaičių grupėje antrą vietą iškovojo Neda Davidavičiūtė, nusileidusi tik Baltarusijos atstovei. Jauniausių mergaičių grupėje nugalėjo dar viena mūsų sportininkė Kamilė Banionytė, tik 1 sekunde aplenkusi komandos draugę Saulėją Kalvaitytę.

Moksleiviams atsakingų vasaros varžybų sezonas baigėsi, o elito sportininkai spalio pabaigoje dar vyks į Kiniją dalyvauti finaliniame pasaulio taurės etape.