Daug medalių 2018 M. LIETUVOS DZIUDO ČEMPIONATE

2018-10-22 Atnaujinta: 2020-06-12

2018 m. spalio 19 – 20 dienomis Kaune vyko Lietuvos dziudo čempionatas. Kauno sporto mokykla „Gaja“ iš 14 išsidalintų komplektų laimėjo 5 aukso, 7 sidabro ir 10 bronzos medalių.  Svorio kategorijoje iki 52 kg. Ieva Čalkaitė (tren. D.Novikovienė) tapo vicečempionė,  iki 57 kg. kategorijoje Miglė Petrevičiūtė (tren. L.Dudėnienė) čempione, Džestina Kutkaitė (tren. L. Dudėnienė) vicečempionė, o 3-ąją vietą iškovojo Gaira Šenauskaitė (tren. L.Dudėnienė). Kategorijoje iki 63 kg. 3-ąsias vietas iškovojo Diana Kiškel (tren. L.Dudėnienė) ir Ema Šenauskaitė (tren. Ž. Antonovienė),  iki 70 kg. čempionės titulą iškovojo Renalda Gedutytė (tren. L.Dudėnienė), vicečempione tapo Ugnė Pileckaitė (tren. R.Šmitas), o 3-ąją vietą iškovojo Inesa Jurčenko (tren. V. Sinkevičius). Kategorijoje iki 78 kg. čempione tapo Rasa Gasiulytė (tren. L.Dudėnienė), vicečempione Gintarė Klišytė (tren. L.Dudėnienė), o  kategorijoje + 78 kg. Sandra Jablonskytė (tren. V.Sinkevičius) tapo čempione.

Vyrų grupėje svorio kategorijoje iki 60 kg. 3-ąją vietą užėmė Evaldas Kušlevič (tren. P.Vinciūnas), iki 66 kg. vicečempionu tapo Lukas Volfsonas (tren. D.Novikovienė), o 3-ąsias vietas užėmė Simonas Broga (tren. D.Novikovienė) ir Audrius Dunauskas (tren. P.Vinciūnas). Kategorijoje iki 73 kg. vicečempionu tapo Gajus Brazionis (tren. P.Vinciūnas),  iki 81 kg. Tigran Galstian (tren. P.Vinciūnas) čempionu, o Motiejus Čalka (tren. V.Sinkevičius) užėmė 3-ąją vietą. Kategorijoje iki 90 kg. 3-ąją vietą užėmė Ovidijus Varnas (tren. P.Vinciūnas),   iki 100 kg. svorio kategorijoje čempionu tapo Rokas Nenartavičius (tren. P.Vinciūnas), vicečempionu Ramūnas Diburys (tren. V.Sinkevičius), o 3-ąją vietą iškovojo Romas Petkus (tren. P.Vinciūnas).

Sveikiname sportininkus bei jų trenerius!