SĖKMINGOS  TARPTAUTINĖS  VARŽYBOS  STALO  TENISININKAMS

2018-05-29 Atnaujinta: 2020-06-12

Gegužės 25-27 d. Haapsalu mieste Estijoje vyko Europos Šiaurės šalių stalo teniso čempionatas. Šiose varžybose Lietuvai asmeninėse varžybose atstovavo sporto mokyklos auklėtinės Ugnė Baskutytė ir Vitalija Venckutė (tr. V. Stankevičius).

Moterų dvejetų rungtyje, įveikusios estes ir norveges, merginos finale pralaimėjo tik Švedijos atstovėms ir iškovojo sidabro medalius.

Ugnė Baskutytė dar iškovojo 2 bronzos medalius: vienetų rungtyje ir mišrių dvejetų rungtyje poroje su estu V. Vainula.

Rezultatai: PASIBAIGĖ ŠIAURĖS EUROPOS ŠALIŲ ČEMPIONATAS (NETU) ESTIJOJE

Gegužės 22-26 dienomis Wladislavovo mieste  Lenkijoje vyko atviras Lenkijos jaunių čempionatas. Šiose varžybose mokyklos auklėtinis Medardas Stankevičius poroje su graiku I.Sgourpoulos pusfinalyje pralaimėjo tik dvejetų varžybų nugalėtojams rumunams C.Pletea ir R.Sipos ir užėmė trečiąją vietą.

Rezultatai: LIETUVIAI LENKIJOS JAUNIŲ IR JAUNUČIŲ ATVIRAJAME ČEMPIONATE