LIETUVOS IMTYNIŲ JAUNIŲ ČEMPIONATAS

2018-02-21 Atnaujinta: 2020-06-12

Vasario 15-16 dienomis Klaipėdoje startavo Lietuvos imtynių jaunių čempionatas, skirtas Lietuvos valstybės nepriklausomybės šimtmečiui. Varžybose uostamiestyje dėl čempionato apdovanojimų grūmėsi graikų-romėnų (14 komandų, 97 dalyviai), moterų (8 komandos, 25 dalyvės) ir laisvųjų (12 komandų, 66 dalyviai) stilių imtynininkai ir imtynininkės.

Graikų-romėnų imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 92 kg trenerio G. Bukausko auklėtinis Ignas Bukauskas tapo nugalėtojas. Gustas Sodaitis (treneris S. Liaugminas) svorio kategorijoje iki 80 kg iškovojo sidabrą ir Marius Godovanas (treneris V. Paleckis) – bronzą svorio kategorijoje iki 48 kg.

Svorio kategorijos iki 92 kilogramų prizininkai. Trečias iš kairės- 1 vieta I. Bukauskas.
Svorio kategorijos iki 48 kilogramų prizininkai. Ketvirtas iš kairės – 3 vieta M.Godvanas.

Moterų imtynių varžybose trenerio  Arūno Paplausko auklėtinės Aistė Maročkaitė svorio kategorijoje iki 66 kg užėmė 2 vietą, o Viktorija Rickevičiūtė svorio kategorijoje iki 61 kg – 3 vietą.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius!