Lietuvos šachmatų čempionato prizininkai

2017-03-10 Atnaujinta: 2020-06-15

Vasario 25 – kovo 3d. Vilniuje vyko Lietuvos vyrų ir moterų šachmatų čempionatai. Juose dalyvavo ir mūsų mokyklos auklėtiniai.

Moterų čempionate puikiai pasirodė Saulė Gailiūnaitė (tr.L.Šolys), surinkusi 5 tšk. iš 7 galimų Saulė iškovojo bronzos medalį, o merginų įskaitoje iki 20 metų tapo Lietuvos jaunimo čempione ir iškovojo teisę atstovauti Lietuvai pasaulio jaunimo (iki 20m.) čempionate. Guoda Perminaitė (tr.L.Šolys) jaunimo iki 20 m. įskaitoje surinkusi 4 tšk. iš 7 galimų iškovojo 3 vietą.

Pažymėtinas sėkmingas Karolio Jukštos (tr.D.Vaznonis) pasirodymas. Jaunimo iki 20 m. įskaitoje surinkęs 6 tšk. iš 9 galimų Karolis iškovojo 4 vietą.