2017 M. LIETUVOS GRAIKŲ-ROMĖNŲ IMTYNIŲ ČEMPIONATAS

2017-01-31 Atnaujinta: 2020-06-15
Eividas Stankevičius ”Vasarą kaip turistas buvau nuvykęs į Rio de Žaneirą ir stebėjau imtynininkų kovas olimpinių žaidynių turnyre. Olimpinė atmosfera mane pakeitė. Po Rio manęs nereikia papildomai motyvuoti. Aš gyvenu imtynėmis ir turiu ambicingų planų. Kaip pasiseks įgyvendinti – parodys laikas.“

2017 m. sausio 26-27 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionatas, kuriame mūsų mokyklos sportininkai pasiekė geriausius rezultatus per 20 metų.

Svorio kategorijoje iki 59 kg. vicečempionu tapo Aistis Liaugminas, kuris dėl kelio traumos finalinėje kovoje negalėjo kovoti dėl aukso, o trečioje vietoje liko trenerio A. Raupelio auklėtinis Mantas Gaidukevičius. Svorio kategorijoje iki 75 kg Titas Kerševičius užtikrintai iškovojo aukso medalį. Svorio kategorijoje iki 80 kg Mantas Kazimieras Sinkevičius tapo čempionu, o Tauras Liaugminas iškovojo III-ąją vietą. Didžiausia varžybų staigmena tapo Eividas Stankevičius, kuris tapo čempionu nugalėdamas tituluotus sportininkus iš Lietuvos Olimpinio Sporto Centro. Šiuos mokyklos čempionus ir prizininkus treniruoja Nacionalinės kategorijos treneris Saulius Liaugminas.

Sveikiname sportininkus bei jų trenerius!