Puikus dziudo sportininkų pasirodymas tarptautiniame turnyre Varšuvoje

2016-10-17 Atnaujinta: 2020-06-15

Rugsėjo 24 -25 d. vykusiame tarptautiniame turnyre Varšuvoje, kuriame dalyvavo  apie 1500 sportininkų sėkmingai pasirodė dziudo sportininkai.

varsuva-migle_n

Jaunimo amžiaus grupėje (U 20) sidabro medaliu pasipuošė Miglė Julija Dudėnaitė svorio kategorijoje  iki 78 kg (trenerė L. Dudėnienė).  Pirmą susitikimą Miglė Julija laimėjo prieš Lenkijos atstovę  P.  Džiopą ir šiai sportininkei atsirevanšavo už patirtą pralaimėjimą Berlyne vykusioje Europos taurėje o antroje ir trečioje kovose  įveikė pajėgias Olandijos atstoves (C. De Haan ir D. Saukel) ir tik finale nusileido Prancūzijos sportininkei L. Delahaie.

varsuva-romas-petkus_n

Toje pačioje amžiaus grupėje tarp vyrų galime pasidžiaugti Dominyko Šantaro svorio kategorijoje iki 81 kg (treneris A., Gaidelis)  bei Romo Petkaus svorio kategorijoje iki 100 kg (treneris  R., Šmitas) iškovotais bronzos medaliais.

Jaunieji dziudo sportininkai Ugnė Pileckaitė (svorio kategorijoje iki 57 kg, treneris R., Šmitas) bei Tadas Čalka (svorio kategorijoje iki 38 kg, trenerė D., Novikovienė) užėmė 5 – ąsias vietas.

Sveikiname sportininkus bei jų trenerius!