STALO TENISAS

2016-03-26 Atnaujinta: 2016-07-13

Jaunieji talentai

stalo tenisas_zaliasŠ.m. kovo 2 d.  Panevėžyje vyko atrankinės stalo teniso varžybos. Šiose varžybose sportininkai, užėmę I-II-ąją vietas, iškovoja teisę dalyvauti Europos jaunųjų talentų stovykloje. Galime pasidžiaugti, kad mūsų mokyklos auklėtinis  Aleksandras Chmelevskis, treniruojamas Algirdo Garkausko, iškovojo I – ąją vietą ir bus deleguojamas į šią stovyklą, kuri vyks š.m. balandžio 4-10 d. Liuksemburge.

Lietuvos stalo teniso jaunių čempionatas

2016 m. kovo 19-20 dienomis Joniškyje vyko Lietuvos stalo teniso jaunių čempionatas, kuriame varžėsi  48 pajėgiausi šalies U-18 amžiaus sportininkai. Medardas Stankevičius (tren. V.Stankevičius) įveikė visus savo priešininkus ir iškovojo Lietuvos jaunių čempiono titulą.