Lietuvos jaunimo fechtavimo čempionatas

2015-02-19

Vasario 14 d.  Kaune vyko Lietuvos jaunimo iki 20 metų  fechtavimo čempionatas, kuriame dalyvavo 19 mokyklos špagininkų.

Merginų asmeninėse varžybose puikiai sekėsi  Viktei Ažukaitei, kuri tapo jaunimo čempione.  Akvilė Katkovaitė tapo sidabro medalio nugalėtoja. Viso merginų grupėje  kovojo 21 fechtuotoja.

Vaikinų asmeninėse varžybose Edgaras Dvariškis džiaugėsi sidabro medaliu. Algirdas Fitkevičius bei Rokas Jukna tapo bronzos medalių nugalėtojais. Vaikinų grupėje kovojo 24 fechtuotojai.

Lygiagrečiai vyko ir komandinis čempionatas. Komandinėse merginų varžybose aukso medaliais pasipuošė Gaja  I-oji komanda –  Viktė Ažukaitė, Vilma Juchnevičiūtė, Akvilė Katkovaitė.  Merginų II-oji  komanda buvo antra – Gabrielė Kalpavičiūtė, Elzė Šatkauskaitė, Karolina Štreimikytė. Viso dalyvavo 5 komandos.

Tarp 6 vaikinų komandų  geriausia buvo Gaja II-oji komanda – Algirdas Fitkevičius, Rokas Jukna, Dovydas Vaivada.  Antroji vieta atiteko Gaja I –jai  komandai – Edgaras Dvariškis, Giedrius Kazakevičius, Kasparas Šatkauskas. Gaja III-oji ir Gaja IV-oji  komandos dalinosi 4-ta bei 5-ta vietas.

Sveikiname mokyklos trenerius ir sportininkus !