Lietuvos jaunių fechtavimo čempionatas

2015-01-20 Atnaujinta: 2015-01-21

fencing-5Sausio 17 dieną Kaune vyko Lietuvos jaunių fechtavimo čempionatas, išaiškinęs stipriausius fechtuotojus jaunių grupėje. Mokyklą atstovavo 15 sportininkų.

Merginų grupėje jaunių čempione tapo trenerės Rasos Ažukienės auklėtinė Elzė Šatkauskaitė, o Karolina Štreimikytė buvo penkta.  Šioje grupėje kovėsi 25 fechtuotojos.

Vaikinų grupėje čempionu tapo trenerės Rasos Rimgailienės auklėtinis Rokas Jukna. Dominykas Bartaška džiaugėsi bronzos medaliu. Vaikinų grupėje kovėsi 21 fechtuotojas.

Lygiagrečiai vyko ir komandinis čempionatas. Vaikinų pirmoji komanda, kurioje kovėsi Rokas Jukna, Dominykas Bartaška bei Matas Bartaška iškovojo aukso medalius. Vaikinų antroji komanda ir merginų komanda užėmė trečiąsias vietas.

Sveikiname mokyklos trenerius ir sportininkus !