Parama (1.2%)

2014-01-06 Atnaujinta: 2024-03-02

Gerb. tėveliai, buvę sporto mokyklos auklėtiniai ir visi, kurie norite prisidėti prie mūsų sportininkų pergalių,

Kviečiame skirti savo 1,2 proc. jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio Kauno sporto mokyklai „Gaja“ arba konkrečiai mokyklos sporto šakai.

Esame dėkingi už paramą, kurią kasmet suteikiate mūsų mokyklai. Šių lėšų dėka mokykla gali įsigyti daugiau naujo kokybiško inventoriaus, organizuoti ir dalyvauti vaikų varžybose ir sporto stovyklose, padėti geriausiems mokyklos sportininkams išvykti į tarptautines varžybas, Europos bei Pasaulio čempionatus.

Svarbiausia, kad ši parama Jums nieko nekainuoja, tačiau bus 100 procentų skiriama tiesiogiai sportininkų sąlygų gerinimui ir išleidžiama tik pritarus Mokyklos tarybai, sudarytai lygiomis dalimis iš tėvų, trenerių ir sportininkų. Paramą galite skirti sporto mokyklai arba konkrečiai sporto šakai. Jei norite suteikti paramą konkrečiai sporto šakai, nurodykite ją mokesčio paskirtyje.

Jums nutarus 1,2 proc. savo pajamų mokesčio skirti sporto mokyklai „Gaja“, šiais metais tai galite padaryti iki gegužės 2 d.  per VMI elektroninio pajamų deklaravimo sistemą užpildydami formą FR0512.

Kaip tai padaryti?

EDS svetainėje

  1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) Jums patogiu būdu: https://deklaravimas.vmi.lt
  2. Viršutiniame meniu pasirinkite Deklaravimas, kairiąjame meniu šone pasirinkite Pildyti formą;
  3. Tarp Dažniausiai pildomos formų pasirinkite Prašymas skirti paramą ir spauskite mygtuką su gaubliu Pildyti formą tiesiogiai portale;
  4. Atidarytoje formoje suveskite prašomus duomenis. Laukelyje mokestinis laikotarpis: pasirinkite 2023 m. Pažymėkite varnele: 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams. Laukelyje E1 pasirinkite 2 (Paramos gavėjas); E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas): įrašykite įstaigos  kodą 304184262; E3 Mokesčio dalies paskirtis: neprivaloma pildyti, bet galite nurodyti konkrečią sporto šaką, kuriai norite skirti paramą; E4 Mokesčio dalies dydis (procentais): įrašykite 1,2 arba Jūsų pasirinktą mažesnį dydį; E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio: pasirinkite iki kurių mokestinių metų norite skirti paramą (galima rinktis iki 2024 arba ilgesnį laikotarpį);
  5. Viršutiniame meniu paspauskite Klaidų taisymas ir pasitikrinkite, ar užpildyti visi būtini langeliai. Viršutiniame meniu dešinėje paspauskite Pateikti deklaraciją.

VMI mobiliąja programėle

Galite pasinaudoti VMI mobiliąja programėle, kurią galima atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play“. Pasirinkę EDS Deklaracijos ir prisijungę, spauskite „Paramos skyrimas“ ir „Pildyti naują“. Užpildykite paramos skyrimo laukelius pagal aukščiau pateiktus duomenis.

Jei iškiltų klausimų, prašome teirautis tel. +370 652 03056 arba el. paštu info@smgaja.lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content