Regbio, beisbolo ir žolės riedulio sportininkai išbandė kitas sporto šakas

2021-12-28 Atnaujinta: 2021-12-28
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Gruodžio mėnesį  sporto mokyklos vyriausiasis specialistas Giedrius Narakas organizavo trijų mokykloje kultivuojamų sporto šakų abipuses pažintines treniruotes. Galimybę pažinti kitas sporto šakas turėjo regbio, beisbolo ir žolės riedulio sportininkai.

Gruodžio 14 d. Kauno Aleksandro Stulginskio mokykloje vyko regbio ir beisbolo sporto šakų atstovų bendras renginys, gruodžio 15 d. Veršvų gimnazijoje susitiko regbio ir žolės riedulio sportininkai, o gruodžio 22 d. – beisbolininkai ir žolės riedulio atstovai.

Bendrose treniruotėse dalyvavo regbio trenerių Augusto Muliuolio ir Manto Eimanto auklėtiniai, beisbolo trenerio Donato Maciulevičiaus ir žolės riedulio trenerės Donatos Vaičytės-Martinkienės sportininkai.  Vaikai stengėsi parodyti savo sporto šakos įdomiausius elmentus ir perprasti kitas sporto šakas. Tokie renginiai ne tik kelia geras emocijas, bet ir suteikia vaikams daugiau žinių apie pačią sporto mokyklą ir kitas joje esančias sporto šakas. Pirminiai trenerių nuogąstavimai, kad auklėtiniai gali „perbėgti“ į kitą sporto šaką subliuško matant kaip kiekvienas sportininkas „serga“ už savo sporto šaką.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content