Mokyklos auklėtiniai triumfavo Lietuvos badmintono saugusiųjų čempionate

2021-05-11 Atnaujinta: 2021-05-11
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Po nesėkmės praėjusių metų čempionate, kuriame stipriausias mūsų mokyklos badmintono žaidėjas Mark Šames (tren. Juozas Špelveris) iškovojo bronzą tik vyrų dvejetų rungtyje, praėjusį savaitgalį Druskininkuose vykusiame Lietuvos suaugusiųjų asmeniniame badmintono čempionate Mark Šames buvo nenugalimas ir pelnė net 2 aukso medalius – vyrų vienetų ir mišrių dvejetų kategorijose.

Vyrų vienetų rungtyje Mark Šames 21:12 nugalėjo praėjusių metų čempioną klaipėdietį Danielių Beržanskį. Trečioji vieta teko kretingiškiui Edgarui Slušniui. Mišrių dvejetų kategorijoje Mark Šames poroje su buvusia mūsų sporto mokyklos auklėtine bei trenere Vytaute Fomkinaite finaliniame susitikime įveikė Viliaus Bagdanavičiaus ir Samantos Golubickaitės duetą (Kęstučio Navicko badmintono akademija). Bronzą laimėjo klaipėdiečiai Ignas Reznikas ir Rebeka Aleksevičiūtė.

Lietuvos čempionės titulą moterų vieneto kategorijoje iškovojo Vytautė Fomkinaitė, finale įveikusi tauragiškę Viltę Paulauskaitę. Trečią vietą užėmė Samanta Golubickaitė (Kęstučio Navicko badmintono akademija).

Sveikiname 2021 m. Lietuvos badmintono čempionus Mark Šames ir Vytautę Fomkinaitę! Nuoširdus ačiū treneriui Juozui Špelveriui!